Заплановане на останній день походу сходження на найвищу вершину Польщі (пік Риси) довелося трохи відкласти до наступного приїзду в Татри. По-перше, маршрут до вершини був на 50% покритий снігом і для його проходження були потрібні кішки (в принципі, можна було взяти їх на прокат за місцем). По-друге, у притулку під горою не було місць і для сходження довелося б їхати сюди рано-вранці із Закопане. По-третє, всі вже так втомилися і набігалися, що хотілося тиші та спокою, а ніяк не нових 10-12 годин екстриму. Тому ми зі спокійною совістю відклали штурм на рік-другий, а натомість неквапливо прогулялися навколо озера Морське Око, влаштували дзен-фотосесію на березі Чорного озера і ще до темряви спустилися до міста, готелю.Похід Польськими Татрами завершено, завтра почнемо рухатися у бік будинку. Є надія на невеликий шопінг у туристичних магазинах Кракова, але це, як кажуть, необов'язкова програма.
#татри #польща