Після обіду почалася злива і ми не змогли вибратися в радіалку до водоспаду. Натомість ми зібралися в їдальні на нескінченний чай зі згущеним молоком. Виявилось, що у нашому притулку сьогодні весілля. Наречена та подружки хизувалися пишними спідницями з фатину у поєднанні з похідними черевиками та теплими флісками. Наречений, як і належить, поводився скромно і з натовпу особливо не виділявся :) Як не дивно вечір обійшовся без галасливої гулянки. Весільна компашка так рано пішла врятувати, що я задумався - чи не зібралися вони завтра на сходження.#татри