Ми нарешті покінчили з Орлами та Козами і перебралися в долину П'яти Ставів Польських. Цей куточок Високих Татр напрочуд схожий на гірську Норвегію - тут дуже багато води (озера, струмки, водоспади, дощ), гори з тигровим забарвленням (залишки снігу) і неймовірно душевний притулок прямо на березі озера. #татри