Канатка одним махом закинула нас з літа ранньої весни. На висоті 1800 метрів всього 1 градус тепла і вітер, що дуже бадьорить. Проте дехто, як і раніше, в шортах. Ми йдемо польсько-словацьким кордоном, зовсім як Карпатами (і стовпчики такі ж) у бік гори Свинниця (приблизно 2300). #Польща