У першій половині дня по "нашій" долинці бігали натовпи народу, в тому числі матусі з колясками-всюдиходами)) Але гроза, що налетіла, всіх розігнала і після обіду ми подорожували каньйоном Вонвуз Краків та іншим куточкам Косцеліски в гордій самоті. #Польща