Затягнута туманною ущелиною нагадувала швидше сумний міський парк, ніж титанічне дітище льоду та полум'я (його глибина кілька кілометрів). Цілком логічним було б заткнути вуха плеєром і терпляче вигулювати собачку (катати коляску, або що там ще роблять узимку в парках). Але доводилося постійно "будити" себе і нагадувати - біжи швидше, слухай уважно, наглядай укриття. Праворуч у будь-який момент могла прилетіти лавина :) #непал #nepal