У базовому таборі вдень близько нуля (вночі -7). Враховуючи пристойну висоту, нескінченні сніги та льодовики це досить тепло. Але щоб спокійно посидіти в їдальні, потрібно начепити пуховку, завернутися в спальник і постійно заливатись гарячим чаєм. #непал #nepal