Знаєте, що на фото? Це я ногами (у спальнику) тримаю стелю намету, щоб вона не обрушилася під ударами вітру. Вчорашній прогноз погоди попередив про дощ, але жодного слова не повідомив про потужні шквали. Я прокинувся о 3-й годині ночі від того, що намет трясло, як у лихоманці. Дуги могли зламатися будь-якої миті, тент - лопнути, відтяжки дзвеніли від напруження Довелося притримувати її руками і ногами до 5 ранку, коли почалося найцікавіше ))
#Туреччина