Незважаючи на ясне небо, ми вирішили прислухатися до прогнозу і підготувалися до дощу по-повній - стали на горбку, використовували всі відтяжки, додатково вкрили рюкзаки в тамбурах плащами. Над найслабшим наметом для додаткового захисту від дощу встановили груповий тент... Ми добре попрацювали і лягли спати зі спокійним серцем і почуттям виконаного обов'язку. А десь над морем (всього за три години від нас) рухалася ВОНА – наша ідеальна буря.
#Туреччина