Як добре, що між прибуттям до Туреччини та виїздом на маршрут у нас є вільний день. Через снігопади у Стамбулі все моторошно запізнилися. Народ злітався до 3 години ночі. Було втрачено один багаж і одну учасницю. А вед перед цим була безсонна новорічна ніч... Загалом, виїхати на маршрут без перепочинку було б зовсім непросто. #Туреччина