У це важко повірити, але у Туреччині закінчується туристичний сезон. Море ще тепле, трава зелена, а місцевий народ вже консервує на зиму кафешки і пляжні забігайлівки. Чому? Бо падає потік туристів. Вони вважають за краще приїжджати до Туреччини в серпні, коли спека під 40, і цілодобово сидять під кондиціонерами. Не розумію: (
#Туреччина