Днями мене запитали, чому у мого намету немає стінок. Відразу захотілося поскаржитися на важкий економічний стан. А якщо серйозно, то просто ліньки тягати зайве. Якщо мені, як інструктору, належить мати груповий тент на випадок дощу, то можна не брати в похід намет. А щоб комарі та скорпіони не заважали спати, використовую москітну сітку вагою 300 грам. Весь комплект тент + відтяжки + кілочки + москітка важить близько 900 грам. Єдиний мінус – порівняно повільна установка. #Туреччина