Попередня нотатка наштовхнула мене на думку про новий формат взаємодії з Історією. З нею можна переспати. Якщо ми на Лікійській стежці, то вибрати якийсь чистенький саркофаг (не старше 23, але й не молодше 18 століть), забратися всередину, провести романтичну вечерю (неромантичні страви там буде важко готувати) і завалитися спати. Ось так нахабно, прямо в пам'ятнику історії. Шкіра до шкіри, щока до щоки (каменю). Я впевнений, що до ранку ваші відносини з І. перейдуть на якісно новий рівень. #Туреччина