Перед походом я зайшов в аптеку поповнити запас ліків і став жертвою цікавості купив незвичайний вітамін С. Він нібито зроблений з натуральної сировини (з загадкової барбадоської вишні) і мегакорисний у всіх відношеннях... крім одного. Ці вітаміни упаковані в капсули, їх не можна жувати, вони не смакують. Виявилося, що для мене дуже важливий цей момент і я сумую за нормальними кислими вітамінами. #Туреччина