Ольга Пенчук із Краснодара написала чудовий звіт про наш похід Сванетією у серпні 2015 року: "Грузія почалася". Особливо мені сподобалися фотки з 4-го дня, де нас накрило зливою. Усі тоді поховали фотики, а Ольга продовжила знімати під дощем та градом.
#Кавказ