Цікаво, як воно - жити в будинку, що є пам'яткою архітектури під захистом ЮНЕСКО? Особливо якщо цей будинок – середньовічна вежа без опалення, водопроводу та каналізації. Чи правильно я розумію, що господар не має права там нічого перебудовувати чи переобладнати?
На фото: куточок села Ушгулі, що охороняється, у Сванетії.
#Грузія