Нещодавно у "Що, Де, Коли" було питання про "ніч п'яти собак". Виявляється австралійські аборигени у "поході" використовують собак замість спальників. Не завжди одного песика буває достатньо. Відповідно, 5 собак потрібно щоб комфортно подрімати під час особливо суворих заморозків. І коли за нами, в радіалку на Сванський хребет, ув'язалося чотири собаки ми мимоволі почали їх ділити... Про всяк випадок))) #Грузія