Мій старий рюкзак буквально тріщить по швах, ось-ось розвалиться. І я, сам того не бажаючи, починаю придивлятися до рюкзаків, що живуть по сусідству. Варто залишити мене наодинці з якимось симпатичним рюкзачком, як я тут же "розпускаю руки" - мацаю його, заглядаю в кишені, приміряю на спину, регулюю ремені. Я чудово розумію, що така поведінка далеко не завжди доречна, але нічого не можу з собою вдіяти. Тож будьте пильні, не залишайте рюкзаки без нагляду! #Грузія