Місцеві водили відмовилися везти нас на Сванський хребет - дощі, мовляв, і таке інше. Тому ми плюнули на них (кожен по разу) і пішли вгору пішки, абсолютно задоволені. Як же, 70 доларів заощадили - молодці. #Грузія
Місцеві водили відмовилися везти нас на Сванський хребет - дощі, мовляв, і таке інше. Тому ми плюнули на них (кожен по разу) і пішли вгору пішки, абсолютно задоволені. Як же, 70 доларів заощадили - молодці. #Грузія