Восени річки в Сванетії помітно обміліли і через річку Адишичала ми могли переправитися пішки. Але погодьтеся, на конях форсувати річку набагато цікавіше. Їх можна погладити, погодувати, злякати (своїм шкереберть через сідло). Ну, і ноги мочити не потрібно – а при температурі води близько +5, це суттєвий аргумент. #Грузія