Наш водій просив нас повернутися. Він пропонував нам свій ліхтарик. Він навіть безкоштовно підвіз нас зайві півгодини. Аби ми не дурили і не лізли на гору в дощ, на ніч дивлячись і з одним ліхтариком на групу... Але ж ви розумієте, нормальні люди сидять удома :) #Грузія