Я знову у Сванетії. За 2 місяці минулі з минулого грузинського походу тут відбулися великі зміни: у селі Мазері поклали асфальт (поки що не з'єднується з шосе), на нашій улюбленій стоянці під Ушбою їздив гусеничний трактор і наполовину пересох струмок (ніби не з-за). Сподіваюся хоч льодовик нікуди не подівся. Завтра схожу, перевірю. #Грузія