З нагоди Міжнародного Дня Туризму сьогодні заплановано масовий похід на "Еверест". Запрошуються всі охочі, маршрут не складний, та й бюджет цілком терпимий (близько 7 доларів). Якщо не помремо зі сміху (або не втопимося в сльозах), то поділимося враженнями.
Зі святом товариші! Не нудьгуйте :)
#Непал