У Дурміторі дуже прохолодні ночі і щоб не стукати зубами за вечерею (і заразом повеселити сусідів по кемпінгу) я вбрався у свій чарівний спальник-куртку. Це пуховий спальник-ковдра (точніше квілт) з прорізом для голови, завдяки чому його можна одягнути як пончо. А для захисту від дощу та вітру поверх спальника я начепив дощовик і остаточно перетворився на мондошавана з "П'ятого елемента". #Чорногорія