Я вже багато разів бував на Чорному озері в Дурміторі, але сьогодні вперше вчитався у карту. Виявляється воно глибоке – близько 50 метрів. Отож, я дивлюся, хлопці в човнику спасжилетами обвішалися (а весла віддали дамі). #Чорногорія
Я вже багато разів бував на Чорному озері в Дурміторі, але сьогодні вперше вчитався у карту. Виявляється воно глибоке – близько 50 метрів. Отож, я дивлюся, хлопці в човнику спасжилетами обвішалися (а весла віддали дамі). #Чорногорія