Завдяки деякому героїзму на початку походу у нас утворився зайвий день і ми (не я, а саме ми, зацініть) вирішили витратити його не на море, а в "нових" горах. Тому на шляху до Дурмітора ми заїдемо на дві ночі до нацпарку Комови. #Чорногорія
Завдяки деякому героїзму на початку походу у нас утворився зайвий день і ми (не я, а саме ми, зацініть) вирішили витратити його не на море, а в "нових" горах. Тому на шляху до Дурмітора ми заїдемо на дві ночі до нацпарку Комови. #Чорногорія