Радіалка на Маю Єзерці тривала 13 годин (два з них нічним лісом із ліхтариком). Після повернення до табору в деяких не було сил не лише для їжі, а й для того, щоб лягти спати. Зомбі-туристи нетвердо стояли біля багаття і запасалися енергією для кидка до намету. #Чорногорія