Ми щодня купаємось у гірських річках і звикли до холодної води. Але це озеро не має дна, а вода в ньому холодніша за кригу - допливаєш до середини (тобто 10 метрів) і розумієш що не можеш вдихнути від холоду, не можеш кричати, і цілком може бути вже не вмієш ходити. #Чорногорія