У розмовах біля вогнища вже не раз виринало питання про те, чому такі милі гори назвали Прокляттям (тобто "прокляттям"). А я, каюся, забув у чомусь там сіль. #Чорногорія
У розмовах біля вогнища вже не раз виринало питання про те, чому такі милі гори назвали Прокляттям (тобто "прокляттям"). А я, каюся, забув у чомусь там сіль. #Чорногорія