Вперше за довгий час я потрапив до свого улюбленого букового лісу. У ньому приємно ходити, легко збирати дрова та взагалі дуже красиво. #Чорногорія
Вперше за довгий час я потрапив до свого улюбленого букового лісу. У ньому приємно ходити, легко збирати дрова та взагалі дуже красиво. #Чорногорія