Увечері ніхто не захотів іти до радіалки (ми рано прийшли на стоянку). Натомість народ із захопленням став освоювати харківський деберц (карткова гра). А оскільки погода була вітряна і карти постійно розліталися, то гра плавно перемістилася в намет, де я мав надію подрімати... наївний. #Качкар