До останньої стоянки ми йшли паралельно із групою греків. Все б нічого, але хтось із них кілька разів голосно покликав Дмитра (вимовляючи це ім'я зовсім російською). Після цього нам довелося насторожитися та обговорювати сусідів тихішим голосом :) #Качкар