Ми готувались йти до вершини 6 годин (так писали у звітах). А виявилось, що на сходження достатньо 3 годин. Правда на вершині ми пообідали і так розслабилися, що спускалися майже довше, ніж піднімалися. #Качкар
Ми готувались йти до вершини 6 годин (так писали у звітах). А виявилось, що на сходження достатньо 3 годин. Правда на вершині ми пообідали і так розслабилися, що спускалися майже довше, ніж піднімалися. #Качкар