Навіть на висоті 3900 метрів на Качкарі дуже мало снігу. На аналогічній висоті у Сванетії вже давно висіли б льодовики та альпіністи :) #Качкар
Навіть на висоті 3900 метрів на Качкарі дуже мало снігу. На аналогічній висоті у Сванетії вже давно висіли б льодовики та альпіністи :) #Качкар