Сьогодні на узвозі відпрацьовували крик "КАМІНЬ". З'ясувалося, що кричати найкраще в рацію. А взагалі, не завадила б каска. #Качкар
Сьогодні на узвозі відпрацьовували крик "КАМІНЬ". З'ясувалося, що кричати найкраще в рацію. А взагалі, не завадила б каска. #Качкар