На пам'ятному камені біля Ушби з'явилася нова табличка. У серпні 2012 (тобто через місяць після того, як ми побували тут вперше) при сходженні на Ушбу загинув альпініст Олег Шестак (Елвіс). #Грузія
На пам'ятному камені біля Ушби з'явилася нова табличка. У серпні 2012 (тобто через місяць після того, як ми побували тут вперше) при сходженні на Ушбу загинув альпініст Олег Шестак (Елвіс). #Грузія