– Товариші туристи, сьогодні у нас радіалка на льодовик Ушби.
- А навіщо?
- ...вихід через 30 хвилин. Усі вільні. А ви, Штірліце, залиштеся
. #Сванетія
– Товариші туристи, сьогодні у нас радіалка на льодовик Ушби.
- А навіщо?
- ...вихід через 30 хвилин. Усі вільні. А ви, Штірліце, залиштеся
. #Сванетія