Наприкінці походу Норвегією учасники запитали у мене, до якої категорії складності можна віднести наш маршрут. Хм... Не знаю про маршрут, швидше за все це була звичайна "одиничка". Натомість можу з упевненістю сказати про учасників – ми просто нереальні молодці. Вища проба, сталеві нерви та чавунні п'яти :) #Норвегія