Всього за 300 метрів від Мова Троля ми були дуже раді виявити норвезьку колибу. Колись це був нормальний притулок самообслуговування (тобто без персоналу), але, очевидно, крокова близькість до головної пам'ятки Норвегії не сумісна з таким форматом роботи. І тепер притулок Reinaskorsbu стоїть з вибитим склом в оточенні купи сміття. Сумне видовище... Але як же ми раділи його бачити! На холодному плато, в бруді і снігах ставити намет нікому не хотілося. #Норвегія