Ми залізли на Трольтунгу (Мова Троля) вже пізно ввечері. Не дивлячись на сильний вітер ходити та стрибати на ній було не страшно. Більше того, майже всі учасники походу сфоткалися сидячи на краю Трольтунги, звісивши ніжки в прірву. #Норвегія
Ми залізли на Трольтунгу (Мова Троля) вже пізно ввечері. Не дивлячись на сильний вітер ходити та стрибати на ній було не страшно. Більше того, майже всі учасники походу сфоткалися сидячи на краю Трольтунги, звісивши ніжки в прірву. #Норвегія