Посеред стежки, що веде до "Мова троля", чергують милі норвезькі дівчата в помаранчевих курточках з написом "інструктор". Вони відловлюють вимазаних у багнюці та втомлених туристів, що спускаються з язика і прискіпливо розпитують їх про враження від стежки. Чи не було надто нудно в якісь моменти, чи не хотілося більше вражень тощо. По щиколотку в бруді та "більше вражень". Карле?! #Норвегія