Нескінченно довгий і нескінченно прекрасний вечір у Бергені вже добігав кінця (точніше я вже підходив до нашого хостелу), коли я обтів увагу на колір неба, що змінився. Над морем, об 11 годині вечора почався рожевий захід сонця. Завдяки тому, що Норвегія - північна країна, заходи сонця тут повільні і довгі - я встиг не тільки добігти до набережної і все сфотографувати, а й спокійно помилуватися небом. У тропіках такий номер не пройшов би)) #Норвегія