У дикій гірській долині, біля величезного озера з "айсбергами" ми виявили дамбу - велику, нову, красиву. Для чого вона тут? Мені здається – для романтики (але секретна база нацистів на Південному полюсі). #Норвегія
У дикій гірській долині, біля величезного озера з "айсбергами" ми виявили дамбу - велику, нову, красиву. Для чого вона тут? Мені здається – для романтики (але секретна база нацистів на Південному полюсі). #Норвегія