Наскільки я зрозумів, історія норвезьких притулків розпочалася ще у 19 столітті. Перші притулки в Йотунхеймені мали вигляд гротів та землянок. Їх досі можна виявити на задвірках сучасних притулків. #Норвегія
Наскільки я зрозумів, історія норвезьких притулків розпочалася ще у 19 столітті. Перші притулки в Йотунхеймені мали вигляд гротів та землянок. Їх досі можна виявити на задвірках сучасних притулків. #Норвегія