Оскільки щодня нас поливають дощем та снігом, то ми природно переорієнтувалися з ночівлі в наметах на використання місцевих притулків. Вони далеко не безкоштовні (від $10), натомість у них є кімнати-сушарки, де можна висушити взуття. Це дуже важливо, т.к. щодня промокають (а тією чи іншою мірою) всі черевики у групі. #Норвегія