В умовах мерзопакостної погоди (у нас похід Норвегією) найбільшою цінністю стають повноцінні привали. Це такі привали, під час яких дощ слабшає настільки, що туристи, набравшись хоробрості, вилазять з-під пончо і знімають рюкзаки... Бідні мої плечі :) #Норвегія