Втім, "зими" тут теж вищі за дах. Місцеві кажуть, що минула зима була особливо сніговою та холодною. Тому літо спізнюється і в горах Норвегії на висотах понад 1300 метрів повно снігу. #Норвегія
Втім, "зими" тут теж вищі за дах. Місцеві кажуть, що минула зима була особливо сніговою та холодною. Тому літо спізнюється і в горах Норвегії на висотах понад 1300 метрів повно снігу. #Норвегія