Погода у нас тут найнорвезькіша з усіх можливих - щодня дощ у величезних кількостях. У таких умовах "вилазять" всі помилки, допущені при упаковці речей і власного тіла. У когось відволожився паспорт, когось дістають мозолі, хтось мерзне, інші знемагають від спеки під дощовиками. #Норвегія