Коли закінчується черговий день походу Норвегією і вже ми поставили табір, приготували і з'їли вечерю, то настає певний норвезький час доби. В цей час світліше, ніж удень (розступаються хмари), вже майже не хочеться спати (вдень засинав на ходу), але ще не захотілося йти вперед.