Ми прибігли на автовокзал лише за 10 хвилин до старту нашого автобуса у гори. Природно, що багато хто (ну, я принаймні) трохи перехвилювалися і не відразу зрозуміли, що автобус чарівний. По-перше цього епітету заслуговує рівень комфорту - розетка біля кожного сидіння, вай-фай, і туалет. По-друге, ми найчарівнішим способом заснули, як опинилися в кріслах. Ну і ті місця до яких він нас щастить, адже вони просто чудові :)